Plavecký bazén

Přehled

Plavecký bazén

Klasický plavecký bazén má na délku 25 metrů. Bazén má 6 plaveckých drah a díky tomu, že je bazén bez relaxačních a zábavních atrakcí, je určen zejména pro sportovní plavání. Součástí je také analogová časomíra, stopky a samozřejmostí jsou skokanské bloky.
Teplota vody se v bazénu udržuje kolem 27 stupňů. Minimální hloubka plaveckého bazénu je 1,3 metru a maximální hloubka je 1,8 metru.

Součástí plaveckého bazénu je rovněž vířivka pro 8 osob s teplotou vody 36 °C a malý bazén o velikosti 9x6 m se skluzavkou a s teplotou vody 32 °C

Bazén splňuje přísné hygienické normy, je vybaven moderní technologií pro úpravu vody, k zabezpečení stálé kvality vody je pro každý bazén instalováno automatické zařízení, které měří kvalitativní parametry bazénové vody, pravidelně jsou odebírány vzorky vody a následně regulováno dávkování chemikálií.

Občerstvení

V rámci provozu bazénu je zajištěno občerstvení v bufetu v bazénové hale, včetně doplňování pitného režimu. V prostorách Saunového světa platí striktní ZÁKAZ používání skla.

Dětský koutek

Kde nás najdete

Provozní doba

Chcete být mezi prvními, kdo se dozví o nových službách a výhodných akcích?

© Copyright 2019 Sportovní zařízení prachatice

Vytvořili v: